Monday , December 6 2021
Home / Android Mod Games / Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk

Legend of the Condor Heroes 3D v1.5.0 Mod Apk

[ad_1]

leyenda de los héroes Cóndor 3D v1.5.0 Mod Apk “ T-POP günlük görev, ” uno de Dokuz, “ Hong Kong patlatma makinesi Daren ” Dage Alfabesi öneri
Jin Yong otantik Condor Üçlemesi “ Condor Heroes Efsanesi. Héroes del Cóndor. Ejderha ” kahraman Fuzion!

Klasik Jin Yong dövüş sanatları başyapıt uyarlanan oyun, aldea de la montaña Huashan sığırdan yeni arsa tam azalma kahramanlar sadece Jin Yong olağanüstü genişliği içine, oyunda yeni tanıdık kahraman toplamak ve yetiştirmek mümkün güçlü zamansal bölge, oyuncular tekrar Jing Yong grup Kenshin Fr3d.org yönetilen, kendi oluşturabilir, deneyim el yolculuk dövüş sanatları sır sürümü ve çevrimiçi arkadaş hesaplaşmaya. Q 4.5 Meng vücuda şekil çoğaltılamaz kurgu klasik rolleri ve kullanma Unity3D motoru, dinamik kamera patlayıcı gücü ve akışkanlık tecnología, üstün dövüş sahneleri, creativo, Qingli ince döküm doku, oyunculara sunulan jinyong için mükemmel yakalar nehir ve göllerin şarkı!

● Oyun Özellikleri
otantik Jin Yong dövüş sanatları ※ – dövüş saf soja – nehirler ve göller Jin Yong romanları ağrıları ve acılarını Oyunun seyrini çoğaltmak.
göz kamaştırıcı görsel efektler ※ – kayıp şaheseri sırlarını muhteşem ‧ calaña dövüş sanatları birden más yüz çeşit clasificación es için yarışacak.
şiddete Anında Canlı başvurmadan ※ – adil yarışma oyuncuları tecrübe savaş aksiyon atletik atletizm ‧ El seyahat, kendimizi yenilmez bilmek.
geliştirmek için eşsiz bir rol ※ – aşk su hiçbir atık su bir köşe ‧ benzersiz dövüş habilidades ile gramos • gerçek bir kahraman bağlıyor.
oyalanmak için aşağı koymak için oyuncu izin nehirler ve zengin göl ve çeşitli aktiviteler – Gittikleri su yerde kahramanlar ※.
※ Jin Yong gerçek üçleme-. ¡Sable de Kötü arbede kahramanları héroes Silah, bizi izlemeye continuar edin!

射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D
射鵰英雄傳3D

MOD:
1. Culpa no ataca (NPC no atacará)
2. Critical strike 100%
3. Equipo ataque 15 veces
4. Rango de ataque mayor

DESCARGAR:

leyenda de los héroes Cóndor 3D v1.5.0 Mod Apk – SUBIR de DRİVE

leyenda de los héroes Cóndor 3D v1.5.0 Mod Apk – SENDSPACE

leyenda de los héroes Cóndor 3D v1.5.0 Mod Apk – MEGANZ

[ad_2]
Source link

Check Also

Angry BaBa: Hit & Far away v2.31 (Mod Apk Money)

[ad_1] Angry BaBa: Hit & Far away v2.31 (Mod Apk Money) I am angry. How ...

Leave a Reply